Her bor vi

Marbré
Langkærvej 23
6100 Haderslev
 

Åbningstider
Mandag - torsdag: 8.00-16.30
Fredag: 8.00 - 15.00


Du kan også kontakte os
på andre måder

For at kunne hjælpe dig bedst muligt, kan du også skrive en mail til en af os fra kundeservice.

 

Kontakt kundeservice

Marbré
Tlf: 74 53 15 29
Mail: ordre@marbre.dk

kamilla.jpg

Traute Katharine Schmidt
Kundeservice

Direkte tlf.   74 53 15 29
Email: Traute@marbre.dk

 
kamilla.jpg

Mathias Pilegård Nielsen
Salgselev

Direkte tlf. 74 53 15 29
Email: Mathias@marbre.dk

 
kamilla.jpg

Marianne Kathrine Pedersen
Økonomiansvarlig

Direkte tlf. 40 70 33 04
Email: Marianne@marbre.dk

 
kamilla.jpg

Eddie Ellegaard Christensen
Service

Email: eddie@marbre.dk

 
1952.martingravgaard_1800px_sh.jpg

Claus Barrett
Adm. direktør

Direkte tlf. 40 60 36 69
Email: claus@marbre.dk

 

 
1997.martingravgaard_1800px_sh.jpg

Henrik Andersen
Salgschef

Direkte tlf. 25 12 56 30
Email: henrik@marbre.dk