Her bor vi

Marbré
Langkærvej 23
6100 Haderslev
 

Åbningstider
Mandag - torsdag: 9.00-16.30
Fredag: 9.00 - 15.00

Sommerferie
Kundeservice lukket i uge 30

Du kan også kontakte os
på andre måder

For at kunne hjælpe dig bedst muligt, kan du også skrive en mail til en af os fra kundeservice.

 

Kontakt kundeservice

Marbré
Tlf: 74 53 15 29
Mail: ordre@marbre.dk

kamilla.jpg

Traute Katharine Schmidt
Kundeservice

Direkte tlf.   74 53 15 29
Email: Traute@marbre.dk

 
kamilla.jpg

Mathias Pilegård Nielsen
Salgselev

Direkte tlf. 74 53 15 29
Email: Mathias@marbre.dk

 
kamilla.jpg

Eddie Ellegaard Christensen
Service

Email: eddie@marbre.dk

 
1952.martingravgaard_1800px_sh.jpg

Claus Barrett
Adm. direktør

Direkte tlf. 40 60 36 69
Email: claus@marbre.dk

 

 
1997.martingravgaard_1800px_sh.jpg

Henrik Andersen
Salgschef

Direkte tlf. 25 12 56 30
Email: henrik@marbre.dk

 

Anette Laasholdt
Økonomiansvarlig

Direkte tlf. 23 47 83 67
Email: anette@marbre.dk

 

Kamilla Giandrup
Marketing & kundeservice

Direkte tlf. 2170 4820
Email: kamilla